Gdy mężczyzna niedomaga

Mężczyzna może niedomagać pod wieloma względami, to znaczy chorować na różne choroby, mieć różne dolegliwości itp. Żadne jednak nie są tak dotkliwe, jak zaburzenia erekcji. Dolegliwości tego typu obniżają poczucie męskości. Chore serce, nerki czy wątroba nie dają takich skutków. Mężczyzna przyjmuje je dużo łatwiej niż osłabioną męskość. Co więcej, problemów z sercem, wątrobą czy nerkami nie wstydzi się. Zaburzenia sfery intymnej wywołują wstyd i skrępowanie. Szacuje się, że z zaburzoną erekcją zmaga się ponad 3,5 miliona mężczyzn na świecie. Trudno to dokładniej określić ze względu na niewielką liczbę pacjentów zgłaszających się z tego typu kłopotami do lekarzy. Większość z nich woli na własną rękę radzić sobie z problemem i szukać pomocy w aptekach lub w sieci. Tymczasem, może być tak, że pomoc medyczna w problemach z erekcją jest niezbędna. Problemy takie bywają dość często oznaką innych, bardzo poważnych schorzeń. Problemy ze wzwodem mogą być pierwszym objawem miażdżycy, choroby wieńcowej, cukrzycy itp. Z tego chociażby względu, nie należy ich lekceważyć, zwłaszcza, gdy nie jest się już bardzo młodym. Specjaliści od dawna szukają środków na przywrócenie mężczyźnie dawnej formy seksualnej. Środki takie istnieją na rynku medycznym od prawie dwudziestu lat. Do najlepszych, najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych należą kamagra tabletki.

Słaba erekcja, skąd to się bierze?

Przyczyn słabej erekcji lub jej braku jest całkiem sporo. Kłopoty ze wzwodem mogą być wywołane czynnikami organicznymi, neurologicznymi, fizycznymi i psychicznymi. Przyczyny organiczne, to nieprawidłowa budowa członka, kłopoty z prostatą itp. Przyczyny neurologiczne, to zaburzenia czynności układu nerwowego. Przyczyny fizyczne, to pogarszający się stan i kondycja naczyń krwionośnych, w tym również tych, które doprowadzają krew do członka. Istotą erekcji jest szybkie wypełnienie się krwią komórek jamistych prącia i utrzymanie jej tam przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku. Gdy naczynia są osłabione, krew wpływa zbyt wolno i erekcja jest bardzo słaba. Z psychicznymi przyczynami zaburzeń erekcji mamy do czynienia głównie u bardzo młodych mężczyzn. W ich wypadku, słaba erekcja jest odpowiedzią organizmu na napięcie i stres przeżywany przez młodego mężczyznę.

Kamagra tabletki na dobrą erekcję

Chcąc odzyskać dobrą erekcję, warto sięgnąć po kamagra tabletki. Jest to lek sprawdzony, bezpieczny i pewny. Specyfik oferowany jest przez Ajanta Pharma – fabrykę leków z Indii. Środek zawiera sildenafil – substancję intensyfikującą napływ krwi do komórek jamistych członka. Intensyfikacja ma miejsce, gdy mężczyzna jest pobudzony erotycznie. Lek działa przez 6 godzin od połknięcia. Zaczyna działać po półgodzinie. Kamagra tabletki dostępne są w aptekach stacjonarnych i internetowych. Do kupienia leku niepotrzebna jest recepta. Przed zażyciem leku, należy przeczytać dołączoną do niego ulotkę.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *