Kamagra jest lekiem na erekcję, który stosuje się jako zamiennik Viagry. Jest ona dużo od niej tańsza a jednakowo skuteczna. Kamagra dawkowanie jest tak opracowane, by każdy sam, bez konieczności konsultacji z lekarzem, mógł zacząć likwidowanie problemów z erekcją.

Kamagra w trzech odsłonach

W sprzedaży dostępne są tabletki Kamagra w trzech dawkach. Zróżnicowanie to wynika z zawartości sildenafilu w pojedynczej tabletce. Od tego zależy też Kamagra dawkowanie. Jeśli bowiem ktoś sięga po Kamagrę 25 mg, to może przyjąć w ciągu doby więcej tabletek, niż ktoś, kto sięga po Kamagrę 100mg http://viagra.edu.pl/kamagra.html . Zalecana dawka na dobę to 100 mg.

Jak ustalić dawkowanie?

Zasady dotyczące przyjmowana Kamagry są dokładnie przedstawione w ulotkach informacyjnych załączonych do opakowań. Ważne jednak jest to, by zacząć stosowanie leku od tych najmniejszych dawek. Jeśli okaże się, że takie Kamagra dawkowanie jest wystarczające, nie ma sensu przyjmować większych ilości tabletek. Ktoś, kto sięga po raz pierwszy po Kamagrę, powinien zacząć od dawek 25 mg i zwiększać je w zależności od potrzeb.

Kiedy zmniejszyć dawkowanie?

Zmniejszenie dawki jest konieczne wtedy, gdy pobudzenie czy erekcja utrzymuje się dłużej niż cztery godziny. Taki stanie niekoniecznie musi być bezpieczny.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *